Оптові продажі побутової техніки Bosch, Siemens, Neff в Україні!

Оптові продажі побутової техніки Bosch, Siemens, Neff в Україні! +38 (063) 749-05-67

  • Наша компанія є офіційним представником техніки Bosch, Siemens, Neff в Україні. Ми займаємося офіційним продажем побутової техніки оптом та в роздріб, надаємо покупцям всі Статутні документи, ПДВ, а також укладаємо договори. У нас у продажу тільки офіційна техніка від надійних німецьких виробників Bosch, Siemens, Neff, яка офіційно імпортована в Україну. На всю техніку поширюється офіційна гарантія від виробника, гарантійні зобов'язання, обсяг і порядок застосування яких, наведені в гарантійному талоні на покупку кожного побутового приладу.
  • Ми надаємо великого значення якості обслуговування клієнтів як оптових так і роздрібних. У нас можна отримати кваліфіковану консультацію по технічним характеристикам потрібної побутової техніки. Ми співпрацюємо практично з усіма найкращими службами доставки, тому здійснюємо доставку по всій Україні будь-яким зручним для вас способом. Наша доставка настільки дбайлива, що немає необхідності переживати, що техніка буде механічно пошкоджена під час транспортування.

Стати партнером / корпоративним клієнтом / оптовим покупцем нашої компанії в Україні!

  • Наша компанія зацікавлена ​​в розширенні клієнтської бази. Саме тому ми пропонуємо вигідні умови співпраці. Оптова торгівля-одне з найпопулярніших напрямків малого і середнього бізнесу. Щоб відкрити бізнес з продажу німецької побутової техніки, необхідно знайти надійного постачальника з лояльною ціновою політикою і якісним товаром. Наша компанія пропонує купити оптом побутову техніку підприємствам роздрібної та оптової торгівлі. Німецька техніка Bosch, Siemens, Neff користується великою популярністю у всьому світі і не потребує додаткового представлення. Ці вироби давно стали синонімом надійності і високої якості.
  • У нас колосальний досвід партнерства з забудовниками, які укомплектовують інтер'єр надійної побутовою технікою від Bosch, Siemens, Neff. Це істотно впливає на вартість нерухомості і підвищує рівень довіри до забудовника. Працюючи з нами, ви зможете отримувати високий прибуток, продаючи офіційну техніку від німецьких виробників оптом і в роздріб, як в offline-магазинах, так і інтернет-магазинах.

Для того, щоб стати нашим партнером, оптовим покупцем або корпоративним клієнтом досить зв'язатися з нашим менеджером з оптових продажів по телефону +38 (063) 749-05-67.